Hakkımızda

2001 Yılında kurulan HGN İNŞAAT – Hakan Günaydın ; Kaliteli, Hızlı, Güvenli ve Maksimum Hizmet anlayışı ile alanında hızda ilerlemektedir. Gelişen Türkiye ekonomisi ile birlikte hedeflerini her zaman maksimum düzeyde tutan, özellikle alanında uzmanlaşmış genç, dinamik, yaratıcı ve tecrübeli çekirdek kadrosu ile gün geçtikçe daha da büyümektedir. Bünyesinde yüksek teknolojiyi barındıran projeleri ,geleceğe ışık tutan tasarımlarıyla sektörde güvenilir markalardan birisi olmayı başarmıştır. Sıcak müşteri ilişkileri ile insanlara verdiği güven duygusundan, samimiyetinden aldığı güçle her projesinde daha iyi ve daha yenilikçi girişimlerde bulunmaktadır. Tecrübeli yönetim kadrosu, her yeni projesinde genç ve yetenekli tasarımcılara yer vermektedir, gerek teknolojik gerek mimari ve mühendislik alanında en ince detayları düşünüp geliştirdiği projelerinde toplumun her kesimden beğeni toplamaktadır. HGN İNŞAAT müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onları genişleyen bir müşteri portföyü statüsüden çıkarıp HGN İNŞAAT ın genişleyen ailesi konumuna getirmiştir. Ailesindeki her bireyin düşüncelerini eleştirilerini özümsemiş ve değerlendirmiştir. Gelin sizlerde ailemize katılın, sizlerde yaşam standartlarınızı HGN İNŞAAT’ın genişleyen ailesi ile birlikte geliştirin.

Misyon

Öncelikle müşterilerimizin bizden beklentilerini aşarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ödünsüz kalite anlayışıyla, ilkeli, dürüst ve çevre bilincinde topluma faydalı bir ekip ruhu oluşturmaktır. Bu yoldaki felsefemiz çalışanlarımız için gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların teminini sağlamak, sürekli eğitime önern vermektir. HGN İNŞAAT yönetimi başından beri bu kalite politikasını benimsemiş ve benimsemeye devam edecektir.

Vizyon

Şimdi olduğu gibi gelecekte de yeni yaşarn alanları, sosyal tesisler ve son teknoloji ile oluşturulmuş sanayi tesisleri oluşturmak, bu konuda ülkemizde ve Dünya’da lider olmaktır. Başarılarımızın devamı için ana hedefimiz dünyayla entegre olrnak, proaktif yaklaşım benimsemek, insan gereksinimlerini günümüz koşullarında sağlamak ve kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmektir. Koşullar ne olursa olsun ilkelerimizden, dürüst, gelişime açık kimliğimizden taviz vermemek, müşteri memnuniyetini temel unsur olarak benimsemektir.